Kaldırım Reklam

Ajansımız 1994 yılında faaliyete başlamış olup görevini başarı ile sürdürmektedir. Profesyonel kadrosu ve modern teknoloji ile tüm çalışmalarını elektronik ortamda basın yayın kuruluşlarına ulaştırıyor. Böylece ilanlarını hatasız ve hızlı bir şekilde yayınlanıyor.

17 yıldır gazete ilan sektöründe çalışan ve zaman içinde daha çok tecrübe kazanarak ilan sektöründe en deneyimli ve güvenilir firmalar arasında yerini almıştır.

Kaldırım reklam olarak amacımız, müşterilerimizin gazete ilanlarında maksimum verimi minimum fiyatlara almasına yardımcı olmak ve bu hizmetlere Dünya'nın her yerinden ulaşabilimesini sağlamaktır.

Modern teknolojinin gereği olan internet'ide kullanarak müşterilerimize daha kolay ilan verme imkanını tanıyoruz. Web sitemiz üzerinden ilan formunu doldurarak ilanlarınızı anında yayınlatabilirsiniz.

Ayrıca ilan tasarımlarınız uzman çalışanlarımız tarafından dizayn edilecek alacağınız verimlilik ve dikkat çekiciliği artırılmaktadır.

Verdiğiniz ilanlarınızın ödemelerini online olarak kredi kartı aracılığı veya banka hesaplarımıza havale / EFT şeklinde yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerinizde 16 Bit şifreli SSL güvenlik sistemi kullanılmış olup kredi kartı bilgilerinize bizim dışımızda ulaşılması kesinlikle engellenmiştir.

Saygılarımla...

Hüseyin ERDOĞAN
Ajans Sahibi