Seri ilanlar - Emlak ilanı

Emlak ilanları gazetelerin seri ilanlar sayfasında yer alan satılık, kiralık, devir ilanlarıdır Bu tip ilanlar için trajı yüksek gazeteler tercih edilmelidir başta hürriyet ve posta gazetesi olmak üzere diğer gazetelerede seri ilan verebilirsiniz Tüm gazetelerin yetkili ilan servisi olan reklam ajansımız aracılığı ile istediğiniz gazetede seri ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. Ayrıca seri ilan sayfalarında. özellikli ilanlarda yayınlatabilirsiniz örneğin kutu içerisinde veya resimli olarakda ilan verebilirsiniz. sizde gazeteye ilan vermek istyorum diyorsanız bize iletişim numaralarimizdan ulaşabilirsiniz.

Türkiyen'in her yerinden başında alan kodu olmadan 444 19 59

İstanbul Avrupa   : 0212 275 83 80           Ankara       : 0312 310 97 64
İstanbul Anadolu : 0216 411 63 33           GSM            : 0532  414 98 45

Örnek seri ilanlar.

STANDART
Seri ilan örneği
    
   
Puntolu veya normal seri ilanları diğer seri ilanlardan ayırt etmek için kullanılan ayırıcı çizgilere alt- üst çizgiler denir. 5 Kelime fiyatına eşittir.gazetelerde 5 kelime fiyatı ücretlendirilir.
   
ALT ÜST ÇİZGİLİ   
Seri ilan örneği
   
Seri ilanlarda kullanılan büyük başlıklı kelimelere punto denir.1 punto 10 kelime fiyatına  eşittir.gazetelerde 14 punto şeklinde yazılır.Punto başlıklı ilanlarda alt üst çizgi ücretsizdir.Punto başlıktan sonra her satır en az 3 kelime olmalıdır.Aksi taktirde 3 kelime olarak hesaplanır.
   
14 PUNTO BAŞLIKLI    
Seri ilan örneği
14 PUNTO KIRMIZI BAŞLIKLI    
Seri ilan örneği
SARI Zeminli seri ilan örneği
Gri zeminli seri ilan örneği

 

MAKTU KUTU örnekleri:

hürriyet emlak ilanı

villa ilanı ajansıjll yapı kredi ilanbarbaros plaza ilan